Foto
Z nami znajdziesz prace dla siebie!

Firma Martin Leasing Jobs to certyfikowana agencja pracy zajmująca się kierowanie ludzi do pracy za granicę, głównie kraje niemieckojęzyczne. Współpracujemy wyłącznie ze znanymi oraz poważnymi partnerami z Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Poszukujemy pracowników z branży budowlanej, (dźwigowi, cieśle, glazurnicy, elektrycy itp.), oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz fachową pomoc i doradztwo związane z podjęciem pracy.

Posiadamy długoletnie praktyczne doświadczenie w branży budowlanej na rynkach krajów niemieckojęzycznych, wiemy jak wygląda praca za granicą z poziomu pracownika zatrudnionego przez agencję pracy.

 
 
Zwrot podatku - umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania
Foto
Do podatkowych umów międzynarodowych należy zaliczyć umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, umowy o wymianie informacji w sprawach podatkowych oraz Konwencję o wzajemnej pomocy administracyjnej w sprawach podatkowych, sporządzona w Strasburgu 25 stycznia 1988 r.

Międzynarodowe prawne podwójne opodatkowanie polega na nałożeniu porównywalnych podatków w dwu państwach na tego samego podatnika z tego samego tytułu i za taki sam okres.

Podstawowym celem umów o unikaniu podwójnego opodatkowania jest wyeliminowanie międzynarodowego podwójnego opodatkowania, za pomocą ustalonych przez strony umowy norm prawnych.
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.