Opinie o nas
 
 
 
Foto
Zapraszamy Państwa do wypowiedzi na temat naszej firmy MARTIN LEASING JOBS

Proszę podzielić się z nami swoimi sugestiami, uwagami i opiniami w celu doskonalenia i podnoszenia jakości zatrudnienia w naszej firmie.Prosimy o wysyłanie opinii na nasz adres e-mail: info@leasingjobs.pl

Dziękują - kadra MARTIN LEASING JOBS i właściciel 

Opinia Michała:
  • Super biuro i miła obsługa. Pracuje już 3 miesiące przez tą agencję i zawsze mogłem liczyć na pomoc w rozwiązaniu jakiś problemów. Można o wszystkim porozmawiać, zapytać, wyjaśnić. Czekałem co prawda około 2 tygodnie na pracę ale na prawdę było warto poczekać. Polecam!

Opinia Sławomira:
  • Współpraca z biurem Martin Leasing Jobs nie kończy się na oddelegowaniu do pracy. Pracuję już 5 miesięcy przez tą agencję, a mimo to mój kontakt z biurem jest stały. Zawszę mogę liczyć na fachową pomoc i radę dotyczącą wszystkich kwestii związanych z pracą w Austrii.

Opinia Kamila:
  • Zdecydowałem się na wyjazd do pracy za granicę pierwszy raz i bardzo się cieszę, że trafiłem na Martin Leasing Jobs. Wszystko było przedstawione czarno na białym, bardzo prosto i przejrzyście jeszcze przed podpisaniem umowy. Polecam tę agencję ze względu na to, że jest bardzo wiarygodna i pomocna.

Opinia Damiana:
  • Jeżdżę do pracy przez Martin Leasing Jobs od marca i śmiało mogę wszystkim polecić! Bardzo dobre zarobki, stała praca, dobry kontakt z biurem. 

Opinia Krzysztofa:
  • Serdecznie polecam agencje pracy Martin Leasing Jobs. Jest to agencja która posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie budownictwa. Firma cechuje się bardzo dobrym doradztwem, jak i sporą pomocą. Polecam.
Opinia Kacpra:
  • Jestem bardzo zadowolony z usług Martin Leasing Jobs, ich zaangażowanie w świadczone usługi przechodzi najśmielsze oczekiwania. Ponadto cechują się sporym doświadczeniem w branży budowlanej. Serdecznie polecam.

 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.